strona startowa witryny Biblioteki Głównej Politechniki Warszawskiej

Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej - BCPW - zastrzeżenia prawne

Start » BCPW - zastrzeżenia prawne

BCPW - zastrzeżenia prawne

Materiały pełnotekstowe zamieszczone w Bibliotece Cyfrowej PWstanowią własność intelektualną i podlegają ochronie zgodnie z prawem autorskim.

Dokumenty mogą być wykorzystywane tylko na użytek własny, do celów naukowych, dydaktycznych lub edukacyjnych. Zabroniona jest systematyczna i niezgodna z prawem autorskim reprodukcja, gromadzenie na własnych nośnikach, redystrybucja lub odsprzedaż (nie dotyczy dokumentów należących do domeny publicznej).

Aktualne informacje o warunkach zakupu wersji drukowanej można uzyskać u wydawcy (w odniesieniu do publikacji Oficyny Wydawniczej PW: - http://www.wydawnictwopw.pl/

Oferując Użytkownikom zawartość Biblioteki Cyfrowej Politechniki Warszawskiej, Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej dokłada też wysiłków, aby nie pojawiły się w ich obrębie materiały, których publiczne udostępnienie wiązałoby się z naruszeniem prawa autorskiego. Dotyczy to zwłaszcza publikowanych i republikowanych prac naukowych, dydaktycznych i artystycznych. Osoby i instytucje, które mogłyby uznać nasze poczynania w tym zakresie za niedostateczne, prosimy o natychmiastowy kontakt dla wprowadzenia niezbędnych poprawek.

Instytucje i osoby prywatne, zainteresowane naszymi materiałami pełnotekstowymi, zachęcamy do łączenia ich ze swoimi stronami WWW za pomocą hipertekstowych linków.

© 2024 Politechnika Warszawska,

Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej, Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Polityka prywatności | Linki dla bibliotekarzy | Mapa strony