Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej - Dostęp testowy do kolekcji e-booków wydawnictwa De Gruyter

Start » Aktualności » Dostęp testowy do kolekcji e-booków wydawnictwa De Gruyter

Dostęp testowy do kolekcji e-booków wydawnictwa De Gruyter

Politechnika Warszawska otrzymała testowy dostęp do obszernej kolekcji e-booków wydawnictwa De Gruyter oraz kilkunastu innych, m.in. Princeton University Press, Harvard University Press, Cornell University Press, Oldenbourg Wissenschaftsverlag, University of Toronto Press.

Wydawnictwo De Gruyter publikuje ponad 1500 książek i 16 000 artykułów w czasopismach każdego roku, w 30 obszarach tematycznych. Oferuje również około 80 baz danych i prac referencyjnych online, obejmujących zbiór wielu dyscyplin naukowych.

Dostęp testowy obejmuje tysiące tytułów e-booków z ponad 70 dziedzin nauk humanistycznych, społecznych, ścisłych oraz technicznych od wielu renomowanych wydawnictw naukowych.

Dostęp testowy jest aktywny do 30 kwietnia 2024 r. dla wszystkich użytkowników, z komputerów w sieci PW oraz z dowolnego komputera dla użytkowników zarejestrowanych w zintegrowanym systemie bibliotecznym PW.

Opinie na temat bazy prosimy przesyłać do Oddziału Informacji Naukowej BG PW na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.