Biblioteka w czasie wakacji
Program publikowania otwartego Elsevier
Podnoszenie widoczności oraz cytowalności dorobku naukowego
"Opracowanie zbiorów z zakresu budownictwa strukturalnego"

Wszystkie zasoby

Zintegrowane przeszukiwanie Katalogu Biblioteki, zasobów elektronicznych oraz zbiorów Biblioteki Cyfrowej Politechniki Warszawskiej  /  Wyszukiwanie zaawansowane
Lista e-baz  /  Lista tytułów e-źródeł  /  Układ działowy zbiorów  /  Zaproponuj do zbiorów

Katalog

Wspólny katalog Biblioteki Głównej, jej filii oraz wielu bibliotek wydziałowych i instytutowych.
Patrz: Lista bibliotek  /  Wyszukiwanie zaawansowane
Układ działowy zbiorów  /  Zaproponuj do zbiorów  /  Nowości wg działów  /  Katalogi kartkowe

Zasoby elektroniczne

Pełnotekstowe czasopisma i książki w wersji on-line z prenumerowanych przez Bibliotekę baz danych i wybranych źródeł ogólnodostępnych. Jak korzystać z e-źródeł spoza PW - zobacz
Wyszukiwanie zaawansowane  /  Lista e-baz  /  Lista tytułów e-źródeł

Biblioteka Cyfrowa PW

Biblioteka Cyfrowa Politechniki Warszawskiej: zdigitalizowane, wybrane zbiory PW o znaczeniu historycznym i kulturowym oraz zasoby edukacyjne i dorobek naukowy pracowników PW
Wyszukiwanie zaawansowane  /  Przekaż publikację do Biblioteki Cyfrowej PW

Biblioteka Wydziału Chemicznego

Gmach Chemii, ul. Noakowskiego 3, 00-664 Warszawa

• Wypożyczalnia Studencka I piętro, pok. 160:
  • Czytelnia Naukowa I piętro, pok. 157:
    tel. 22 234 7280, 7809

pn.-pt. 8:00-19:00
sob. 9:00-15:00
niedz. - nieczynne

wch poziom

Biblioteka w wakacje

W czasie wakacji (lipiec-wrzesień) Biblioteka Wydziału Chemicznego będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00.

W soboty i niedziele Biblioteka będzie zamknięta.

Wszystkim naszym użytkownikom życzymy udanego wypoczynku.

plaza

Zmiany organizacyjne w Bibliotece

Z powodu remontu Gmachu Chemii nastąpiły zmiany w funkcjonowaniu Biblioteki.

Lokalizacja Wypożyczalni Studenckiej z książkami udostępnianymi na 5 miesięcy to I piętro, p. 160. Tutaj użytkownicy mogą odebrać także książki zamówione elektronicznie z magazynów zamkniętych - na 3 miesiące (zamówienie realizowane w czasie 3 dni roboczych).
Czytelnia Naukowa ze zbiorami z Wolnego Dostępu znajduje się na I piętrze w p. 157. Tutaj zlokalizowano książki do skorzystania na miejscu - czerwona etykieta i do wypożyczenia na 1 miesiąc - zielona etykieta.
Użytkownicy mają także dostęp do czasopism polskich - na miejscu oraz dostęp do czasopism zagranicznych (zbiory w zamkniętych magazynach bibliotecznych), udostępnianych na miejscu zgodnie z zamówieniem, w czasie 3 dni roboczych. Dostęp do tej części zbiorów Biblioteki jest nadal utrudniony.

Kontakt z Biblioteką:
tel.: 22 234 7280 lub 22 234 6008

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.